Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 44,61 m², 2 pokoje, piętro 22, oferta nr VTS-MS-6310

689 224 zł

15 450 zł /m²

Rata 3 225 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Apartament z oferty VERITAS Nieruchomości

Katowice, Śródmieście, Zabrska

2 pokoje, apartament 44,61 m², piętro 22, oferta nr , VTS-MS-6310, Katowice, Śródmieście, Zabrska
VTS-MS-6310 - zdjęcie nr 0
VTS-MS-6310 - zdjęcie nr 1
VTS-MS-6310 - zdjęcie nr 2
VTS-MS-6310 - zdjęcie nr 3
VTS-MS-6310 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja apartamentu 44.61 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

44,61 m²

Piętro:

22 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2023