Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 52,10 m², 2 pokoje, parter, oferta nr SMZUBO870

699 000 zł

13 417 zł /m²

Rata 3 270 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Apartament z oferty Metrohouse

Ustronie Morskie, Zachodnia

2 pokoje, apartament 52,10 m², parter, oferta nr , SMZUBO870, Ustronie Morskie, Zachodnia
SMZUBO870 - zdjęcie nr 0
SMZUBO870 - zdjęcie nr 1
SMZUBO870 - zdjęcie nr 2
SMZUBO870 - zdjęcie nr 3
SMZUBO870 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja apartamentu 52.1 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

52,10 m²

Piętro:

parter

Wys. mieszkania:

2,50 m

Rok Budowy:

2017