Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 48,16 m², 2 pokoje, piętro 1, oferta nr RIHE032

635 000 zł

13 185 zł /m²

Rata 2 971 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Apartament z oferty Metrohouse

Ustronie Morskie, Zachodnia

2 pokoje, apartament 48,16 m², piętro 1, oferta nr , RIHE032, Ustronie Morskie, Zachodnia
RIHE032 - zdjęcie nr 0
RIHE032 - zdjęcie nr 1
RIHE032 - zdjęcie nr 2
RIHE032 - zdjęcie nr 3
RIHE032 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja apartamentu 48.16 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

48,16 m²

Piętro:

1 piętro

Wys. mieszkania:

2,60 m

Rok Budowy:

2020

Data aktualizacji: 2024-08-30