Nowy apartament inwestycyjny, 40,32 m², 2 pokoje, piętro 2, oferta nr B_2_8
556 416 zł
13 800 zł /m²
okazyjna cena
Rata 2 603 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Polanica Park Apartamenty - etap II
Polanica-Zdrój, ul. Zdrojowa

5

Mapa
Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
40,32 m²
Piętro:
2 piętro
Liczba poziomów:
1
Wys. a. inwestycyjnego:
2,72 m
Powierzchnie zewnętrzne:
loggia (8,50 m²)
Termin oddania:
gotowe do odbioru