+6
Nowy apartament, 42,13 m², 2 pokoje, piętro 3, oferta nr E18
340 661 zł
8 086 zł /m²
Rata 1 594 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja DA-KO Apartamenty
Gorzów Wielkopolski, ul. Żelazna
Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
42,13 m²
Piętro:
3 piętro
Liczba poziomów:
1
Wys. mieszkania:
2,70 m
Strony świata:
północny wschód (NE), północny zachód (NW)
Układ okien:
narożny wewnętrzny
Garaż:
parking podziemny
Powierzchnie dodatkowe:
komórka lokatorska
Termin oddania:
czerwiec 2026