Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 47,90 m², 2 pokoje, piętro 2, oferta nr 20195

670 000 zł

13 987 zł /m²

Rata 3 135 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Apartament z oferty Agencja Nieruchomości LUKSUS

Piaseczno, Żeromskiego

2 pokoje, apartament 47,90 m², piętro 2, oferta nr , 20195, Piaseczno, Żeromskiego
20195 - zdjęcie nr 0
20195 - zdjęcie nr 1
20195 - zdjęcie nr 2
20195 - zdjęcie nr 3
20195 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja apartamentu 47.9 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

47,90 m²

Piętro:

2 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2008