Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 27,80 m², 1 pokój, piętro 2, oferta nr SMTITE577

544 000 zł

19 568 zł /m²

Rata 2 545 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Apartament z oferty Metrohouse

Warszawa, Wola, Al. Prymasa Tysiąclecia

1 pokój, apartament 27,80 m², piętro 2, oferta nr , SMTITE577, Warszawa, Wola, Wola, Al. Prymasa Tysiąclecia
SMTITE577 - zdjęcie nr 0
SMTITE577 - zdjęcie nr 1
SMTITE577 - zdjęcie nr 2
SMTITE577 - zdjęcie nr 3
SMTITE577 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja apartamentu 27.8 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

27,80 m²

Piętro:

2 piętro

Wys. mieszkania:

2,50 m

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1970