Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 37,76 m², 1 pokój, piętro 1, oferta nr 7864

645 000 zł

17 082 zł /m²

Rata 3 018 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Apartament z oferty Leach & Lang Property Consultants

Kraków, Bronowice, Armii Krajowej

1 pokój, apartament 37,76 m², piętro 1, oferta nr , 7864, Kraków, Bronowice, Armii Krajowej
7864 - zdjęcie nr 0
7864 - zdjęcie nr 1
7864 - zdjęcie nr 2
7864 - zdjęcie nr 3
7864 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja apartamentu 37.76 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

37,76 m²

Piętro:

1 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1996