+2
Nowy apartament, 25,99 m², 1 pokój, parter, oferta nr A104
362 405 zł
13 944 zł /m²
Rata 1 696 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Osiedle Kompas
Gdańsk, Orunia Górna-Gdańsk Południe, Maćkowy, ul. Czerska 35
Liczba pokoi:
1 pokój
Powierzchnia:
25,99 m²
Piętro:
parter
Liczba poziomów:
1
Wys. mieszkania:
2,60 m
Powierzchnie zewnętrzne:
ogródek (13,40 m²)
Termin oddania:
III kwartał 2026