Nowy apartament, 38,83 m², 1 pokój, parter, oferta nr 00.2.M04
705 770 zł
18 176 zł /m²
Rata 3 302 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Mieszczańska Park
Wrocław, Nadodrze, ul. Dmowskiego
Liczba pokoi:
1 pokój
Powierzchnia:
38,83 m²
Piętro:
parter
Liczba poziomów:
1
Wys. mieszkania:
2,61 m
Strony świata:
północ (N)
Układ okien:
jednostronny
Termin oddania:
I kwartał 2027