Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 35,90 m², 1 pokój, piętro 2, oferta nr 66191/3098/OMS

650 000 zł

18 106 zł /m²

Rata 3 041 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Apartament z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Warszawa, Ursynów, Filipiny Płaskowickiej

1 pokój, apartament 35,90 m², piętro 2, oferta nr , 66191/3098/OMS, Warszawa, Ursynów, Ursynów, Filipiny Płaskowickiej
66191/3098/OMS - zdjęcie nr 0
66191/3098/OMS - zdjęcie nr 1
66191/3098/OMS - zdjęcie nr 2
66191/3098/OMS - zdjęcie nr 3
66191/3098/OMS - zdjęcie nr 4
66191/3098/OMS - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

35,90 m²

Piętro:

2 piętro

Wys. mieszkania:

2,65 m

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

2008