Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Nowy apartament inwestycyjny, 23,72 m², 1 pokój, parter, oferta nr 4.2

635 226 zł

26 775 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 972 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Gdańsk, Śródmieście, Dolne Miasto, ul. Jałmużnicza 4

1 pokój, apartament inwestycyjny 23,72 m², parter, oferta nr 4.2, Kamienna 28 - apartamenty inwestycyjne, Gdańsk, Śródmieście, Dolne Miasto, ul. Jałmużnicza 4
Kamienna 28 - apartamenty inwestycyjne - zdjęcie nr 0
Kamienna 28 - apartamenty inwestycyjne - zdjęcie nr 1
Kamienna 28 - apartamenty inwestycyjne - zdjęcie nr 2
Kamienna 28 - apartamenty inwestycyjne - zdjęcie nr 3
Kamienna 28 - apartamenty inwestycyjne - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja apartamentu inwestycyjnego 23.72 m², 4.2
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

23,72 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

północ (N)

Termin oddania:

gotowe do odbioru