Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Nowy apartament, 41,78 m², 1 pokój, piętro 1, oferta nr 7

342 596 zł

8 200 zł /m²

Rata 1 603 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Jeziorna 18

Ełk, Szyba, ul. Jeziorna 18

1 pokój, apartament 41,78 m², piętro 1, oferta nr 7, Jeziorna 18, Ełk, Szyba, ul. Jeziorna 18
Jeziorna 18 - zdjęcie nr 0
Jeziorna 18 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja apartamentu 41.78 m², 7
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

41,78 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia

Termin oddania:

czerwiec 2025