Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 24,70 m², 1 pokój, parter, oferta nr 85938/6624/OMS

450 000 zł

18 219 zł /m²

Rata 2 105 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Apartament z oferty Piórek House

Warszawa, Wola, Kajetana Garbińskiego

1 pokój, apartament 24,70 m², parter, oferta nr , 85938/6624/OMS, Warszawa, Wola, Wola, Kajetana Garbińskiego
85938/6624/OMS - zdjęcie nr 0
85938/6624/OMS - zdjęcie nr 1
85938/6624/OMS - zdjęcie nr 2
85938/6624/OMS - zdjęcie nr 3
85938/6624/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja apartamentu 24.7 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

24,70 m²

Piętro:

parter

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

1965