Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 144,00 m², 1 pokój, oferta nr R4769146

1 444 252 zł

10 030 zł/m²

Monitoring cen

Apartament z oferty Mieszkania w Hiszpanii

Hiszpania, La Cala De Mijas

1 pokój, apartament 144,00 m², oferta nr , R4769146, La Cala De Mijas
R4769146 - zdjęcie nr 0
R4769146 - zdjęcie nr 1
R4769146 - zdjęcie nr 2
R4769146 - zdjęcie nr 3
R4769146 - zdjęcie nr 4
R4769146 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

144,00 m²

Strony świata:

południowy wschód (SE)

Rok Budowy:

2027