Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 23,30 m², 1 pokój, piętro 2, oferta nr BS4-MS-309830-33

499 900 zł

21 455 zł /m²

Rata 2 339 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Apartament z oferty Bracia Sadurscy Nieruchomości

Kraków, Lubomirskiego

1 pokój, apartament 23,30 m², piętro 2, oferta nr , BS4-MS-309830-33, Kraków, Lubomirskiego
BS4-MS-309830-33 - zdjęcie nr 0
BS4-MS-309830-33 - zdjęcie nr 1
BS4-MS-309830-33 - zdjęcie nr 2
BS4-MS-309830-33 - zdjęcie nr 3
BS4-MS-309830-33 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja apartamentu 23.3 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

23,30 m²

Piętro:

2 piętro

Wys. mieszkania:

3,40 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

1975