Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 24,10 m², 1 pokój, piętro 7, oferta nr 66578/3098/OMS

570 000 zł

23 651 zł /m²

Rata 2 667 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Apartament z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Warszawa, Wola, Marcina Kasprzaka

1 pokój, apartament 24,10 m², piętro 7, oferta nr , 66578/3098/OMS, Warszawa, Wola, Wola, Marcina Kasprzaka
66578/3098/OMS - zdjęcie nr 0
66578/3098/OMS - zdjęcie nr 1
66578/3098/OMS - zdjęcie nr 2
66578/3098/OMS - zdjęcie nr 3
66578/3098/OMS - zdjęcie nr 4
66578/3098/OMS - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

24,10 m²

Piętro:

7 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2016