Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 35,14 m², 1 pokój, piętro 1, oferta nr 85710/6624/OMS

750 000 zł

21 343 zł /m²

Rata 3 509 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Apartament z oferty Piórek House

Warszawa, Praga Południe, Marii Rodziewiczówny

1 pokój, apartament 35,14 m², piętro 1, oferta nr , 85710/6624/OMS, Warszawa, Praga Południe, Praga Południe, Marii Rodziewiczówny
85710/6624/OMS - zdjęcie nr 0
Lokalizacja apartamentu 35.14 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

35,14 m²

Piętro:

1 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2018