Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 44,70 m², 1 pokój, piętro 3, oferta nr SMKUKO356

598 980 zł

13 400 zł /m²

Rata 2 802 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Apartament z oferty Metrohouse

Jabłonna, Marmurowa

1 pokój, apartament 44,70 m², piętro 3, oferta nr , SMKUKO356, Jabłonna, Marmurowa
SMKUKO356 - zdjęcie nr 0
SMKUKO356 - zdjęcie nr 1
SMKUKO356 - zdjęcie nr 2
SMKUKO356 - zdjęcie nr 3
SMKUKO356 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja apartamentu 44.7 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

44,70 m²

Piętro:

3 piętro

Wys. mieszkania:

2,70 m

Rok Budowy:

2023