Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 42,46 m², 1 pokój, piętro 2, oferta nr PRP-MS-73975

588 283 zł

13 855 zł /m²

Rata 2 752 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Apartament z oferty PROPERCO sp. z o.o. sp.k.

Mrągowo

1 pokój, apartament 42,46 m², piętro 2, oferta nr , PRP-MS-73975, Mrągowo
PRP-MS-73975 - zdjęcie nr 0
PRP-MS-73975 - zdjęcie nr 1
PRP-MS-73975 - zdjęcie nr 2
PRP-MS-73975 - zdjęcie nr 3
PRP-MS-73975 - zdjęcie nr 4
PRP-MS-73975 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

42,46 m²

Piętro:

2 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2025