Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 25,98 m², 1 pokój, piętro 2, oferta nr 20431/4112/OMS

525 000 zł

20 208 zł /m²

Rata 2 456 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Apartament z oferty JOT-BE Nieruchomości Sp. z o.o.

Wrocław, Stare Miasto, Oławska

1 pokój, apartament 25,98 m², piętro 2, oferta nr , 20431/4112/OMS, Wrocław, Stare Miasto, Oławska
20431/4112/OMS - zdjęcie nr 0
20431/4112/OMS - zdjęcie nr 1
20431/4112/OMS - zdjęcie nr 2
20431/4112/OMS - zdjęcie nr 3
20431/4112/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja apartamentu 25.98 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

25,98 m²

Piętro:

2 piętro

Rok Budowy:

1962