Nowy apartament, 42,73 m², 1 pokój, piętro 7, oferta nr A8.1
833 235 zł
19 500 zł /m²
Rata 3 899 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Saint Martin Residences II
Poznań, Stare Miasto, ul. Podgórna 7

5

Mapa
Liczba pokoi:
1 pokój
Powierzchnia:
42,73 m²
Piętro:
7 piętro
Liczba poziomów:
1
Wys. mieszkania:
2,69 m
Garaż:
parking podziemny
Termin oddania:
II kwartał 2026