Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 28,00 m², 1 pokój, piętro 5, oferta nr 84935/6624/OMS

640 000 zł

22 857 zł /m²

Rata 2 994 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Apartament z oferty Piórek House

Warszawa, Śródmieście, Próżna

1 pokój, apartament 28,00 m², piętro 5, oferta nr , 84935/6624/OMS, Warszawa, Śródmieście, Śródmieście, Próżna
84935/6624/OMS - zdjęcie nr 0
84935/6624/OMS - zdjęcie nr 1
84935/6624/OMS - zdjęcie nr 2
84935/6624/OMS - zdjęcie nr 3
84935/6624/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja apartamentu 28 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

28,00 m²

Piętro:

5 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

1964