Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 20,00 m², 1 pokój, parter, oferta nr 85693/6624/OMS

460 000 zł

23 000 zł /m²

Rata 2 152 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Apartament z oferty Piórek House

Warszawa, Ochota, Sanocka

1 pokój, apartament 20,00 m², parter, oferta nr , 85693/6624/OMS, Warszawa, Ochota, Ochota, Sanocka
85693/6624/OMS - zdjęcie nr 0
85693/6624/OMS - zdjęcie nr 1
85693/6624/OMS - zdjęcie nr 2
85693/6624/OMS - zdjęcie nr 3
85693/6624/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja apartamentu 20 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

20,00 m²

Piętro:

parter

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

1970