+3
Nowy apartament, 29,53 m², 1 pokój, parter, oferta nr A/1/0.3
409 437 zł
13 865 zł /m²
Rata 1 916 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Smardzewska 8
Poznań, Grunwald, Grunwald Południe, ul. Smardzewska 8
Liczba pokoi:
1 pokój
Powierzchnia:
29,53 m²
Piętro:
parter
Liczba poziomów:
1
Wys. mieszkania:
2,71 m
Powierzchnie zewnętrzne:
taras (8,01 m²), ogródek (11,40 m²)
Termin oddania:
III kwartał 2027