Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 33,10 m², 1 pokój, parter, oferta nr 7914

960 000 zł

29 003 zł /m²

Rata 4 492 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Apartament z oferty Leach & Lang Property Consultants

Kraków, Stare Miasto, Tarłowska

1 pokój, apartament 33,10 m², parter, oferta nr , 7914, Kraków, Stare Miasto, Stare Miasto, Tarłowska
7914 - zdjęcie nr 0
7914 - zdjęcie nr 1
7914 - zdjęcie nr 2
7914 - zdjęcie nr 3
7914 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja apartamentu 33.1 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

33,10 m²

Piętro:

parter

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

1899