Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Nowy apartament, 33,91 m², 1 pokój, piętro 9, oferta nr D.136

1 095 979 zł

32 320 zł /m²

okazyjna cena
Rata 5 128 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Towarowa Square

Warszawa, Wola, Czyste, ul. Towarowa

1 pokój, apartament 33,91 m², piętro 9, oferta nr D.136, Towarowa Square, Warszawa, Wola, Czyste, ul. Towarowa
Towarowa Square - zdjęcie nr 0
Towarowa Square - zdjęcie nr 1
Towarowa Square - zdjęcie nr 2
Towarowa Square - zdjęcie nr 3
Towarowa Square - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja apartamentu 33.91 m², D.136
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

33,91 m²

Piętro:

9 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,70 m

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,49 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru