Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 120,00 m², 5 pokoi, piętro 1, oferta nr 66216/3098/OMS

2 250 000 zł

18 750 zł /m²

Rata 10 527 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Apartament z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Warszawa, Ursynów, Dezyderego Adama Chłapowskiego

5 pokoi, apartament 120,00 m², piętro 1, oferta nr , 66216/3098/OMS, Warszawa, Ursynów, Ursynów, Dezyderego Adama Chłapowskiego
Galeria

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

120,00 m²

Piętro:

1 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

1990