Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 230,00 m², 5 pokoi, piętro 5, oferta nr 22684/2089/OMS

5 000 000 zł

21 739 zł /m²

Rata 23 394 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Apartament z oferty homfi

Olsztyn, Śródmieście, Grunwaldzka

5 pokoi, apartament 230,00 m², piętro 5, oferta nr , 22684/2089/OMS, Olsztyn, Śródmieście, Grunwaldzka
22684/2089/OMS - zdjęcie nr 0
22684/2089/OMS - zdjęcie nr 1
22684/2089/OMS - zdjęcie nr 2
22684/2089/OMS - zdjęcie nr 3
22684/2089/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja apartamentu 230 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

230,00 m²

Piętro:

5 piętro

Wys. mieszkania:

2,80 m

Rok Budowy:

2015

Wirtualny spacer:

zobacz »