Nowy apartament, 80,28 m², 5 pokoi, piętro 1, oferta nr 9
1 411 462 zł
17 582 zł /m²
Rata 6 604 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Apartamenty Gałczyńskiego
Kraków, Czyżyny, ul. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 35

Plan piętra

2

Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera
Liczba pokoi:
5 pokoi
Powierzchnia:
80,28 m²
Piętro:
1 piętro
Liczba poziomów:
2
Wys. mieszkania:
2,54 m
Powierzchnie zewnętrzne:
balkon (5,34 m²), balkon (2,42 m²)
Termin oddania:
gotowe do odbioru