Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 126,00 m², 5 pokoi, piętro 4, oferta nr 85345/6624/OMS

1 800 000 zł

14 286 zł /m²

Rata 8 422 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Apartament z oferty Piórek House

Warszawa, Ursynów, Mariana Sengera "Cichego"

5 pokoi, apartament 126,00 m², piętro 4, oferta nr , 85345/6624/OMS, Warszawa, Ursynów, Ursynów, Mariana Sengera "Cichego"
85345/6624/OMS - zdjęcie nr 0
85345/6624/OMS - zdjęcie nr 1
85345/6624/OMS - zdjęcie nr 2
85345/6624/OMS - zdjęcie nr 3
85345/6624/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja apartamentu 126 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

126,00 m²

Piętro:

4 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

1995