Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 61,41 m², 5 pokoi, parter, oferta nr 23541

1 250 000 zł

20 355 zł /m²

Rata 5 848 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Apartament z oferty SDP Nieruchomości Wrocław

Wrocław, Biskupin-Sępolno-Dąbie-Bartoszowice, Śródmieście, Na Szańcach

5 pokoi, apartament 61,41 m², parter, oferta nr , 23541, Wrocław, Biskupin-Sępolno-Dąbie-Bartoszowice, Śródmieście, Na Szańcach
23541 - zdjęcie nr 0
23541 - zdjęcie nr 1
23541 - zdjęcie nr 2
23541 - zdjęcie nr 3
23541 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja apartamentu 61.41 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

61,41 m²

Piętro:

parter

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2017