Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Nowy apartament, 119,86 m², 5 pokoi, piętro 6, oferta nr M077

1 919 438 zł

16 014 zł /m²

Rata 8 981 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Białołęka, Tarchomin, ul. Światowida 5

5 pokoi, apartament 119,86 m², piętro 6, oferta nr M077, IKONA Światowida 5, Warszawa, Białołęka, Tarchomin, ul. Światowida 5
IKONA Światowida 5 - zdjęcie nr 0
IKONA Światowida 5 - zdjęcie nr 1
IKONA Światowida 5 - zdjęcie nr 2
IKONA Światowida 5 - zdjęcie nr 3
IKONA Światowida 5 - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja apartamentu 119.86 m², M077
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

119,86 m²

Piętro:

6 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (8,55 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2027