Nowy apartament, 72,26 m², 3 pokoje, piętro 1, oferta nr A.1.3
1 419 865 zł
19 649 zł /m²
okazyjna cena
Rata 6 643 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Leśna Sonata
Sopot, Górny Sopot, Przylesie, ul. 23 Marca
Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
72,26 m²
Piętro:
1 piętro
Liczba poziomów:
1
Wys. mieszkania:
2,69 m
Powierzchnie zewnętrzne:
loggia (5,59 m²)
Termin oddania:
gotowe do odbioru