Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Nowy apartament, 45,97 m², 3 pokoje, parter, oferta nr WS-B3-LM-M.2

655 073 zł

14 250 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 065 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Wilda Story

Poznań, Wilda, ul. 28 Czerwca 1956 r. 156

3 pokoje, apartament 45,97 m², parter, oferta nr WS-B3-LM-M.2, Wilda Story, Poznań, Wilda, Wilda, ul. 28 Czerwca 1956 r. 156
Wilda Story - zdjęcie nr 0
Wilda Story - zdjęcie nr 1
Wilda Story - zdjęcie nr 2
Wilda Story - zdjęcie nr 3
Wilda Story - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja apartamentu 45.97 m², WS-B3-LM-M.2
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

45,97 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (20,24 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru