Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Nowy apartament, 62,00 m², 3 pokoje, parter, oferta nr VII.45.1. 

810 808 zł

13 078 zł /m²

Rata 3 794 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Ogrody Tesoro

Gdynia, Pogórze, ul. Aleja Iberyjska

3 pokoje, apartament 62,00 m², parter, oferta nr VII.45.1. , Ogrody Tesoro, Gdynia, Pogórze, ul. Aleja Iberyjska
Ogrody Tesoro - zdjęcie nr 0
Ogrody Tesoro - zdjęcie nr 1
Ogrody Tesoro - zdjęcie nr 2
Ogrody Tesoro - zdjęcie nr 3
Ogrody Tesoro - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja apartamentu 62 m², VII.45.1. 
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

62,00 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Garaż:

(wliczony w cenę)

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (162,00 m²)

Termin oddania:

Etap VI.5 i VII.1 - styczeń 2026