Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 48,35 m², 3 pokoje, piętro 6, oferta nr SMVESI509

650 000 zł

13 444 zł /m²

Rata 3 041 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Apartament z oferty Metrohouse

Kielce, Aleja Solidarności

3 pokoje, apartament 48,35 m², piętro 6, oferta nr , SMVESI509, Kielce, Aleja Solidarności
SMVESI509 - zdjęcie nr 0
SMVESI509 - zdjęcie nr 1
SMVESI509 - zdjęcie nr 2
SMVESI509 - zdjęcie nr 3
SMVESI509 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja apartamentu 48.35 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

48,35 m²

Piętro:

6 piętro

Wys. mieszkania:

1,20 m

Rok Budowy:

2024