Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Nowy apartament, 61,77 m², 3 pokoje, parter, oferta nr M100

506 514 zł

8 200 zł /m²

Rata 2 370 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Wave - Etap 1

Giżycko, ul. Armii Krajowej

3 pokoje, apartament 61,77 m², parter, oferta nr M100, Wave - Etap 1, Giżycko, ul. Armii Krajowej
Wave - Etap 1 - zdjęcie nr 0
Wave - Etap 1 - zdjęcie nr 1
Wave - Etap 1 - zdjęcie nr 2
Wave - Etap 1 - zdjęcie nr 3
Wave - Etap 1 - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja apartamentu 61.77 m², M100
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

61,77 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking naziemny

Termin oddania:

IV kwartał 2026