Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 77,74 m², 3 pokoje, piętro 1, oferta nr 15844/10630/OMS

919 000 zł

11 821 zł /m²

Rata 4 300 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Apartament z oferty United Nieruchomości

Wrocław, Nowy Dwór, Balonowa

3 pokoje, apartament 77,74 m², piętro 1, oferta nr , 15844/10630/OMS, Wrocław, Nowy Dwór, Balonowa
15844/10630/OMS - zdjęcie nr 0
15844/10630/OMS - zdjęcie nr 1
15844/10630/OMS - zdjęcie nr 2
15844/10630/OMS - zdjęcie nr 3
15844/10630/OMS - zdjęcie nr 4
15844/10630/OMS - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

77,74 m²

Piętro:

1 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

2024