Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 70,83 m², 3 pokoje, piętro 4, oferta nr 25634/2089/OMS

848 000 zł

11 972 zł /m²

Rata 3 968 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Apartament z oferty homfi

Kraków, Bieżanów-Prokocim, Barbary

3 pokoje, apartament 70,83 m², piętro 4, oferta nr , 25634/2089/OMS, Kraków, Bieżanów-Prokocim, Barbary
25634/2089/OMS - zdjęcie nr 0
25634/2089/OMS - zdjęcie nr 1
25634/2089/OMS - zdjęcie nr 2
25634/2089/OMS - zdjęcie nr 3
25634/2089/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja apartamentu 70.83 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

70,83 m²

Piętro:

4 piętro

Wys. mieszkania:

2,65 m

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1990