Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 73,00 m², 3 pokoje, parter, oferta nr 66376/3098/OMS

1 600 000 zł

21 918 zł /m²

Rata 7 486 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Apartament z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Warszawa, Mokotów, Bartycka

3 pokoje, apartament 73,00 m², parter, oferta nr , 66376/3098/OMS, Warszawa, Mokotów, Mokotów, Bartycka
66376/3098/OMS - zdjęcie nr 0
66376/3098/OMS - zdjęcie nr 3
66376/3098/OMS - zdjęcie nr 4
Galeria

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

73,00 m²

Piętro:

parter

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2019