Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 72,00 m², 3 pokoje, piętro 3, oferta nr SMBUFE596

1 435 000 zł

19 931 zł /m²

Rata 6 714 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Apartament z oferty Metrohouse

Warszawa, Bemowo, Batalionów Chłopskich

3 pokoje, apartament 72,00 m², piętro 3, oferta nr , SMBUFE596, Warszawa, Bemowo, Bemowo, Batalionów Chłopskich
SMBUFE596 - zdjęcie nr 0
SMBUFE596 - zdjęcie nr 1
SMBUFE596 - zdjęcie nr 2
SMBUFE596 - zdjęcie nr 3
SMBUFE596 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja apartamentu 72 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

72,00 m²

Piętro:

3 piętro

Wys. mieszkania:

2,70 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2015

Wirtualny spacer:

zobacz »