Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 35,00 m², 3 pokoje, piętro 1, oferta nr 85649/6624/OMS

670 000 zł

19 143 zł /m²

Rata 3 135 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Apartament z oferty Piórek House

Warszawa, Wola, Batalionu AK "Parasol"

3 pokoje, apartament 35,00 m², piętro 1, oferta nr , 85649/6624/OMS, Warszawa, Wola, Wola, Batalionu AK "Parasol"
85649/6624/OMS - zdjęcie nr 0
85649/6624/OMS - zdjęcie nr 1
85649/6624/OMS - zdjęcie nr 2
85649/6624/OMS - zdjęcie nr 3
85649/6624/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja apartamentu 35 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

35,00 m²

Piętro:

1 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

1972