Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 70,00 m², 3 pokoje, piętro 3, oferta nr 18467/10630/OMS

760 000 zł

10 857 zł /m²

Rata 3 556 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Apartament z oferty United Nieruchomości

Wrocław, Karłowice-Różanka, Karłowice, bp. Ignacego Krasickiego

3 pokoje, apartament 70,00 m², piętro 3, oferta nr , 18467/10630/OMS, Wrocław, Karłowice-Różanka, Karłowice, bp. Ignacego Krasickiego
18467/10630/OMS - zdjęcie nr 0
18467/10630/OMS - zdjęcie nr 3
18467/10630/OMS - zdjęcie nr 4
Galeria

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

70,00 m²

Piętro:

3 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2005