Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 74,00 m², 3 pokoje, piętro 5, oferta nr 836116

1 575 000 zł

21 284 zł /m²

Rata 7 369 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Apartament na sprzedaż 74 m², Budki Szczęśliwickie, Warszawa Włochy (Włochy)

Warszawa, Włochy, Budki Szczęśliwickie

3 pokoje, apartament 74,00 m², piętro 5, oferta nr , 836116, Warszawa, Włochy, Włochy, Budki Szczęśliwickie
836116 - zdjęcie nr 0
836116 - zdjęcie nr 1
836116 - zdjęcie nr 2
836116 - zdjęcie nr 3
836116 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja apartamentu 74 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

74,00 m²

Piętro:

5 piętro

Rok Budowy:

2020