Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 60,00 m², 3 pokoje, piętro 4, oferta nr 85012/6624/OMS

2 000 000 zł

33 333 zł /m²

Rata 9 358 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Apartament z oferty Piórek House

Warszawa, Wola, Burakowska

3 pokoje, apartament 60,00 m², piętro 4, oferta nr , 85012/6624/OMS, Warszawa, Wola, Wola, Burakowska
85012/6624/OMS - zdjęcie nr 0
85012/6624/OMS - zdjęcie nr 1
85012/6624/OMS - zdjęcie nr 2
85012/6624/OMS - zdjęcie nr 3
85012/6624/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja apartamentu 60 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

60,00 m²

Piętro:

4 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2015