Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 107,00 m², 3 pokoje, oferta nr R4284421

2 761 070 zł

25 804 zł/m²

Monitoring cen

Apartament z oferty Mieszkania w Hiszpanii

Hiszpania, Calanova Golf

3 pokoje, apartament 107,00 m², oferta nr , R4284421, Calanova Golf
R4284421 - zdjęcie nr 0
R4284421 - zdjęcie nr 1
R4284421 - zdjęcie nr 2
R4284421 - zdjęcie nr 3
R4284421 - zdjęcie nr 4
R4284421 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

107,00 m²

Strony świata:

południe (S), południowy wschód (SE), południowy zachód (SW)

Rok Budowy:

2026