Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 140,00 m², 3 pokoje, oferta nr R4883728

3 695 586 zł

26 397 zł/m²

Monitoring cen

Apartament z oferty Mieszkania w Hiszpanii

Hiszpania, Casares

3 pokoje, apartament 140,00 m², oferta nr , R4883728, Casares
R4883728 - zdjęcie nr 0
R4883728 - zdjęcie nr 1
R4883728 - zdjęcie nr 2
R4883728 - zdjęcie nr 3
R4883728 - zdjęcie nr 4
R4883728 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

140,00 m²

Strony świata:

południe (S)

Rok Budowy:

2027