Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 54,00 m², 3 pokoje, piętro 3, oferta nr PAN743460

830 000 zł

15 370 zł /m²

Rata 3 883 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Gdańsk, Przymorze, Chłopska

3 pokoje, apartament 54,00 m², piętro 3, oferta nr , PAN743460, Gdańsk, Przymorze, Chłopska
PAN743460 - zdjęcie nr 0
PAN743460 - zdjęcie nr 1
PAN743460 - zdjęcie nr 2
PAN743460 - zdjęcie nr 3
PAN743460 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja apartamentu 54 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

54,00 m²

Piętro:

3 piętro

Rok Budowy:

1969