Nowy apartament, 90,80 m², 3 pokoje, piętro 5, oferta nr 504
2 247 086 zł
24 748 zł/m²
Monitoring cen
Inwestycja Venus Garden Resort
Cypr, Chloraka

5

Mapa
Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
90,80 m²
Piętro:
5 piętro
Liczba poziomów:
1
Garaż:
parking naziemny
Termin oddania:
gotowe do odbioru